ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين
معاونت پژوهشی و برنامه ریزی اداره انجمن اولیا و مربیان معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی
صفحه اصلی
English
1395/07/29 کد خبر: 21451 پارلمان اولياي خراسان رضوي پيشتاز برنامه‌هاي آتي ما در انجمن اوليا و مربيان بوده است
مشاور وزير آموزش و پرورش در همايش هفته پيوند اوليا و مربيان:
پارلمان اولياي خراسان رضوي پيشتاز برنامه‌هاي آتي ما در انجمن اوليا و مربيان بوده است
در هفته پيوند اولياء و مربيان به شهرهاي مختلف كشور سفر داشتم در استان‌هاي ديگر حضور بخش‌هاي مختلف درون سازماني را مي‌بينيم، اما در اينجا همه‌ي دستگاه‌هاي زيربط حضور دارند و اين موضوع مايه افتخار است. مشاور وزير آموزش و پرورش در امر خانواده با اشاره به اينكه هدف اين جلسه برنامه‌ريزي براي يك سال آينده است، افزود: پارلمان اولياء خراسان رضوي پيشتاز برنامه‌هاي آتي ما در انجمن اولياء و مربيان بوده است. خراسان رضوي با طرحهاي خلاقانه و نوآورانه و تلاشهاي بي نظيري كه در عرصه هاي مختلف داشته سرآمد انجمن اوليا و مربيان كشور بوده است. مدير كل آموزش و پرورش خراسان رضوي در اين همايش نيز افزود: حضور با نشاط و پرشور اوليا مديون تلاشها و برنامه ريزي هاي همكارانمان در اداره انجمن اوليا و مربيان خراسان رضوي است.
همايش هفته پيوند اوليا و مربيان در مشهد مقدس برگزار شد
 در هفته پيوند اولياء و مربيان به شهرهاي مختلف كشور سفر داشتم در استان‌هاي ديگر حضور بخش‌هاي مختلف درون سازماني را مي‌بينيم، اما در اينجا همه‌ي دستگاه‌هاي زيربط حضور دارند و اين موضوع مايه افتخار است. 
 دكتر احمدي، مشاور وزير آموزش و پرورش در امر خانواده با اشاره به اينكه هدف اين جلسه برنامه‌ريزي براي يك سال آينده است، افزود: پارلمان اولياء خراسان رضوي پيشتاز برنامه‌هاي آتي ما در انجمن اولياء و مربيان بوده است.
خراسان رضوي با طرحهاي خلاقانه و نوآورانه و تلاشهاي بي نظيري كه در عرصه هاي مختلف داشته سرآمد انجمن اوليا و مربيان كشور بوده است.
مشاور وزير در امور خانواده نيز در اين همايش گفت: كودكان به صورت بالقوه توانيهايي هستند كه تا بي نهايت امكان رشد دارند و نقش ما اين است كه اين زمينه رشد را ايجاد كرده و گسترش دهيم.

دكتر علي اصغر احمدي افزود: پارلمان اولياي خراسان رضوي پيش قراول اقدامات و كارهاي اولياي استان است و مطابق سند تحول بنيادين با تلاش و كوشش و مشاركت جويي همه افراد همه دستگاههاي ذيربط هم حضور دارند.

 مدير كل آموزش و پرورش خراسان رضوي در همايش هفته پيوند اوليا و مربيان كه در پژوهشكده عباس زادگان برگزار شد افزود: حضور با نشاط و پرشور اوليا مديون تلاشها و برنامه ريزي هاي همكارانمان در اداره انجمن اوليا و مربيان خراسان رضوي است.

« دكتر عليرضا كاظمي » اظهار كرد: در حوزه نظامهاي تربيتي سه عامل موثر را داريم كه اين سه عامل نظام خانواده، نظام آموزش و پرورش و نظام جامعه مي باشند.

وي خاطرنشان كرد: خانواده قلب نظام تربيتي، آموزش و پرورش مغز و جامعه اعضا و جوارح نظام تربيتي هستند و  بر اساس پژوهشهاي علمي ميزان تاثير گذاري خانواده بر جامعه پذيري دانش آموزان در پيشگيري از وقوع جرم از تاثير نظام تعليم و تربيت بسيار بيشتر است.

 
  
 مدير كل آموزش و پرورش با اشاره به اهميت بالاي انجمن اوليا و مربيان افزود: انجمن اوليا و مربيان گنجينه اي ارزشمند است كه در اختيار داريم و اگر بخواهيم اهداف سند تحول بنيادين و سياستهاي تحولي مقام معظم رهبري را در حوزه خانواده و آموزش و پرورش به جلو ببريم بايد سرمايه بيشتري را به انجمن اوليا و مربيان معطوف كنيم.

دكتر كاظمي با بيان اينكه بايد رويكرد انجمن اوليا و مربيان از حوزه دون مالي به حوزه تربيتي تغيير يابد و در اين راستا گامهاي موثري نيز برداشته شده است اظهار كرد: براي ايفاي هر چه بهتر نقش انجمن اوليا و مربيان در جامعه نياز به امكانات و پشتيباني هاي فراواني است تا بتوان مدلها و ايده هاي جديدي را ارائه دهيم.

وي خاطرنشان كرد: به اولياي كوشا و دلسوز قول مي دهيم از هيچ كوششي براي ارتقاي جايگاه انجمن اوليا و مربيان دريغ نورزيم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 رئيس اداره انجمن اوليا و مربيان خراسان رضوي نيز در اين مراسم با اشاره به گرامي داشت هفته پيوند اوليا و مربيان عملكرد اداره انجمن اوليا و مربيان خراسان رضوي را تشريح كرد.
 « دكتر زينت ارمغان» افزود: حضور اوليا در مدارس بالاصاله و بالذات است و اوليا سرمايه گذاران اصلي مدارس هستند و بدون مشاركت همه جانبه آنها رسيدن به اهداف مطلوب آموزشي  و پرورشي ممكن نيست.
 
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامی حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی می باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal